sobota, 10 stycznia 2015

Biżuteryjki dla WOŚP 2015

Po raz kolejny twórczynie i twórcy biżuterii z całej Polski (a nawet spoza jej granic), połączyli swoje siły, aby pomóc potrzebującym. Pod szyldem "Biżuteryjki dla WOŚP" powstało wiele pięknych prac, które zostały wystawione do licytacji na oficjalnej stronie WOŚPowych aukcjiTutaj możecie zobaczyć wszystkie aukcje "Biżuteryjek".

Już drugi raz udało mi się przyłączyć do tej wspaniałej akcji. W zeszłym roku brałam udział w dwóch projektach (pisałam o tym tu), w tym roku stworzyłam dwa malutkie elementy do beadingowej kolii, którą zaprojektowała i w całość złożyła Kasia, znana w internecie jako Silverka :)

Moje elementy to kryształki Swarovskiego w kształcie migdałów, oplecione drobniutkimi koralikami TOHO, według instrukcji przygotowanej przez Kasię specjalnie do tego projektu. Maleństwa (mniejszy kryształek miał 16 mm, większy 22) po opleceniu prezentowały się tak:

Kasia poskładała "do kupy" 84 krople i naszyjnikową bazę autorstwa Jagienki i powstało takie cudo:
Zdjęcie podkradzione z oficjalnej strony "Biżuteryjek"
Gotowa już kolia zaliczyła sesję fotograficzną, w której zdolnej Karolinie Krupie pozowały śliczne Laura Sara Cieślik i Sylwia Rynkiewicz.
Zdjęcie z http://bizuteryjkidlawosp.pl/

Zdjęcie z http://bizuteryjkidlawosp.pl/
Więcej zdjęć z sesji i więcej szczegółów dotyczących powstawania kolii znajdziecie na oficjalnej stronie akcji. Jeżeli ktoś z Was chciałby zostać właścicielem tego cudu - do niedzieli trwa aukcja, zapraszam :)

2 komentarze:

  1. Absolutnie niesamowita kolia. Nie mogę się napatrzeć! Mam nadzieję, że duuuuużo wywalczy dla WOŚPu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, w imieniu swoim i reszty dziewczyn :) kolia poszła za 1825 zł :)

      Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad :)